شعبه شمال : 02122068880
شعبه شرق : 02188088790

شعبه مرکزی : 02166871000

شعبه جنوب : 02155436018
شعبه غرب : 02144445014

بررسی تفاوت شست و شوی فرش در خانه و قالیشویی

بررسی تفاوت شست و شوی فرش در خانه و قالیشویی

بسیاری مانند سابق شست و شوی فرش را در خانه انجام می دهند و معتقدند که آنطور که دلشان می خواهد تمیز می شود. برخی نیز اعتقاد دارند شست و شوی در خانه دیگر منسوخ شده و سپردن فرش به مراکز قالیشویی بهترین نتیجه را می دهد. در این مقاله قصد داریم به این امر بپردازیم که شست و شوی فرش در خانه بهتر است یا قالیشویی آنلاین؟ با ما همراه باشید.
فرش یکی از وسایل خانه است که تقریبا در هر خانه ای یافت می شود. برای تثبیت دمای خانه به خصوص در فصل زمستان از فرش استفاده می کنیم. همچنین در فضای خانه ما برای ظاهری شیک و زیبا بسیار موثر است. فرش ها می توانند نیاز به تمیز کردن جدی داشته باشند زیرا ما هر روز روی آنها راه می رویم.

آیا می توانید فرش را در خانه بشویید؟

آنچه در اینجا می خواهیم به شما بگوییم این است که شست و شوی فرش در منازل باعث نظافت کامل فرش نمی شود و باکتری ها از بین نمی روند. محدود بودن مکان های شست و شوی شهری، شست و شوی فرش را با مشکل مواجه می کند. در عین حال، هدر رفت آب به ابعاد بسیار زیادی می رسد. برخی از افرادی که به شرکت های قالیشویی در مناطقی که در آن مستقر هستند یا قالیشویی آنلاین دسترسی ندارند و یا توان مالی کافی ندارند فرش خود را در خانه می شویند.
با این حال، اگر از خود بپرسید که آیا فرش را می توان در خانه شست، قطعاً می توانید به این نتیجه برسید که نباید آن را در خانه شست. در حالی که آب مصرف شده هنگام شستن فرش در منزل هزینه های زیادی را به همراه دارد، تلاشی که برای شست و شوی فرش صرف می شود باعث خستگی در پایان روز می شود. با این حال، به جای شستن فرش در خانه، شستن فرش در شرکت قالیشویی، هم از تلاش و هم از نظر کیفیت سوداور است.

فرش را نباید در خانه شست

امروزه به خصوص در شهرهای بزرگ تعداد شرکت های قالیشویی روز به روز در حال افزایش است. بزرگترین عامل در این امر دشواری شست و شوی فرش در منزل و میزان بالای آب مصرفی هنگام شستن فرش در منزل است. شرکت هایی که قالیشویی آنلاین را با رویکرد خدمات درجه یک ارائه می دهند، فرش ها را با مواد شوینده طبیعی شست و شو داده و به سرعت آنها را از هرگونه آلودگی پاک می کنند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که هنوز در خانه فرش می شویید، دوباره به این موضوع فکر کنید. بهترین قالیشویی تهران، فرش های شما را از طریق ارسال رایگان تحویل می گیرد و پس از تمیز کردن به صورت معطر به آدرس شما تحویل می دهد.

pic 1 - بررسی تفاوت شست و شوی فرش در خانه و قالیشویی
معرفی انواع تفاوت بین شستن فرش در خانه و قالیشویی

جلوگیری از تجمع باکتری روی فرش در قالیشویی

فرش ‌های خانه به مرور زمان کثیف می‌ شوند، زیرا دائماً مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین، تمیز کردن فرش برای سلامتی مهم است. علاوه بر این، زمانی که یک نظافت دقیق و حرفه ای برای جلوگیری از تجمع باکتری روی فرش های شما انجام گردد، این مشکل به طور کامل برطرف می شود. در خانه هایی که بچه وجود دارد باید به نظافت فرش هایی که معمولا روی آنها بازی می کنند نیز توجه گردد.
شست و شوی فرش نیاز به یک فرآیند دقیق دارد. در غیر این صورت، تمیز کردن مناسب نمی تواند انجام شود. برای این فرآیند باید از مواد شوینده و پاک کننده مخصوص استفاده شود. شست و شوی فرش در منزل نمی تواند گرد و غبار و باکتری های موجود در فرش را به اندازه کافی پاکسازی کند. امروزه با وجود قالیشویی آنلاین، شستن و خشک کردن فرش در خانه تقریبا غیرممکن است. چون ممکن است هم در کمبود فضا و هم در فرآیند خشک کردن با مشکل مواجه شوید.

کارخانه قالیشویی مجهز به آخرین تجهیزات روز

بهترین قالیشویی تهران خدمات مقرون به صرفه و رضایت بخشی را برای تمیز کردن فرش شما ارائه می دهد. با توجه به بودجه خود می توانید فرش های خود را به راحتی تمیز کنید. ما در کارخانه قالیشویی با تمام تجهیزات لازم برای گرفتن بهترین نتیجه با تیم حرفه ای خود فرش های شما را می شوییم.

مراحل شستن فرش در قالیشویی

فرش هایی برای نظافت ابتدا در دستگاه همزن از گرد و غبار پاک می شوند. این مرحله برای اینکه گرد و غبار در مرحله شست و شو به فرش نچسبد اهمیت دارد. فرش هایی که از گرد و غبار پاک می شوند مدتی در حوضچه آب نگهداری شده و سپس داخل ماشین لباسشویی قرار می گیرند و عملیات شست و شو آغاز می شود. پس از اتمام فرآیند شستشوی، آن را به خشک کن برده و به خوبی خشک می کنند. در نهایت، تهویه در محلی مناسب برای فرش شما انجام می شود.

تمام مراحل برای دستیابی به فرش های بی عیب و نقص

اگر به تمیزی فرش های خود اهمیت می دهید، نکاتی را به شما ارائه می دهیم. اگر به این فکر می کنید که چگونه فرش را تمیز کنید، رنگ فرش شما در اولین باری که آن را می گیرید در واقع ظاهر تمیز آن است. با گذشت زمان ممکن است رنگ فرش ها به دلیل کثیفی کمرنگ شود و فرم آنها تغییر کند. با شستن فرش خود در منزل نمی توان به نتیجه مطلوب رسید. بهترین راهکار بهره گیری از قالیشویی آنلاین است.

شست و شو در بهترین قالیشویی تهران

برس های ماشینی در بهترین قالیشویی تهران که مخصوص نظافت فرش تولید شده اند، بدون آسیب رساندن به فرم فرش شما، عمیق ترین کثیفی ها را با مواد شوینده مخصوص پاک کرده و آن ها را کاملا نو و تمیز می کنند. اگر فرش شما دارای تفاله قهوه یا لکه هایی است که از بین نمی روند، بهتر است برای فرش شما قبل از ایجاد تداخل و پخش شدن از تمیزکننده های مخصوص کمک گرفته شود. در نتیجه مداخلات نادرست، ممکن است به فرش خود آسیب برسانید و به دلیل مواد شوینده مختلف دچار تغییر رنگ شوید.
برای داشتن فرش تمیز می توانید با مراجعه به خدمات قالیشویی متخصص فرش های خود را با خیال راحت تمیز کنید. در بهترین قالیشویی تهران، اولین پاسخ ما به این سوال که در مورد شست و شوی فرش باید به چه چیزی بیشتر توجه کنیم، بهداشت است! برای سلامتی مهم است که فرش هایی که در زندگی روزمره ما ضروری هستند، به اندازه ظاهرشان تمیز باشند. ما با به روزترین تجهیزات و کادری مجرب برای نظافت فرش های شما مجدانه تلاش می کنیم.
در بهترین قالیشویی تهران، فرش های شما با تجهیزات حرفه ای و مواد نظافتی مخصوص به بالاترین سطح نظافت می رسند. مواد شوینده مخصوص ما مواد شوینده ای هستند که به سلامت انسان آسیبی نمی رسانند و باعث ایجاد باکتری های ناخواسته روی فرش نمی شوند. شوینده های مورد استفاده با دستگاه های پیشرفته بهترین نتیجه را در شست و شوی فرش می دهند.

pic 2 - بررسی تفاوت شست و شوی فرش در خانه و قالیشویی
تفاوت شستشوی فرش به صورت دستی با شستشوی اتومات

وسایل مورد استفاده در قالیشویی چیست؟

اگر می خواهید فرش خود را خودتان بشویید، ابتدا باید یک برس فرش نرم داشته باشید. شما همچنین به یک شامپو فرش مناسب برای فرش، مقدار زیادی آب برای شست و شو و یک منطقه بزرگ برای خشک کردن نیاز دارید. از آنجایی که اکثر ما در آپارتمان زندگی می کنیم، فضای کافی برای شستشوی فرش نداریم. بنابراین نظافت فرش برای شما هم می تواند کاری دردسرساز و هم خسته کننده باشد. خدمات قالیشویی شما را از این دردسر نجات می دهند.
بهترین قالیشویی تهران از ماشین های لباسشویی حرفه ای پیشرفته برای فرش استفاده می کند. دستگاه های ما که دارای برس های مخصوصی هستند که می توانند عمیق ترین کثیفی ها و لکه های فرش شما را تحت تاثیر قرار دهند، مخصوص این سرویس تولید شده اند. ما از ماشین هایی که برای خشک کردن استفاده می کنیم به عنوان بهترین گزینه خشک کن استفاده می کنیم تا از رطوبت و بوییدن فرش شما جلوگیری نماییم. بنابراین با قیمت های مقرون به صرفه می توانید فرش خود را مانند روز اولی که خریدید تمیز و زیبا جلوه دهید.

چگونه تمیزترین شست و شو را انجام دهیم؟

تمیز کردن فرش سخت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. اغلب نمی توان کثیفی، گرد و غبار و لکه هایی را که در ته فرش می نشیند در محیط خانه پاک کرد. یک فرش تمیز، براق به نظر می رسد و بوی بسیار خوبی دارد. اگر بپرسید چگونه تمیزترین شست و شو را انجام دهید، البته با طی مراحلی توسط تیم های مجرب، با یک فرآیند حرفه ای قابل شست و شو است.
بهترین قالیشویی تهران با توجه به ویژگی های فرش شما برنامه نظافتی را دنبال می کند. کوبیدن فرش و گرد و غبار زدایی که در کارخانه قالیشویی ما در منازل یا آپارتمان ها امکان پذیر نیست، سهم مهمی در مراحل قالیشویی دارد. فرش ها فقط یک بار در کارخانه ما شسته نمی شوند. خدمات فرش های سالم با پاکسازی کامل آنها از آلودگی ها و باکتری های خارجی و داخلی ارائه می شود.
قرار گرفتن در معرض آفتاب مستقیم، که یک فرآیند خشک کردن نادرست در شست و شوی فرش است، باعث تغییر رنگ فرش شما می شود. در قالیشویی آنلاین، فرش ها بدون قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید در یک فضای باز و تمیز تهویه و کاملا خشک می شوند.
با واگذاری کار به تیم های حرفه ای برای تمیز کردن فرش ها می توانید با خیالی آسوده از فرش های خود استفاده کنید. اگر از نحوه شست و شوی فرش و اینکه تمیزترین فرش چگونه باید باشد بپرسید، می توانید خدماتی را که در بهترین قالیشویی تهران به شما ارائه می شود را از نزدیک دنبال کنید. با خدمات تضمین شده کیفیت و رضایت، تیم حرفه ای قالیشویی شهر فرش فرش های شما را شستشو، خشک کرده و با ماشین آلات با کیفیت تولید ویژه ما به شما تحویل می دهد.

بهترین خدمات قالیشویی

فرش های کثیف باعث ناراحتی هایی مانند حساسیت به گرد و غبار در کودکان در حین بازی می شوند. در دوران چهار دست و پا رفتن نوزادان تان، اهمیت دادن جدی به نظافت فرش ها از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری می کند. در بهترین قالیشویی تهران، از هیچ گونه مواد شیمیایی که ممکن است به فرش و سلامت شما آسیب برساند، استفاده نمی شود. قالیشویی آنلاین بهترین خدمات قالیشویی را ارائه می دهد تا نوزادان و کودکان با خیال راحت در خانه قدم بزنند و سرگرم بازی شوند.
از سوی دیگر، حیوانات خانگی می ‌توانند باعث ایجاد لکه ‌ها و کثیفی ‌های ناخواسته در هنگام راه رفتن روی فرش شما پس از راه رفتن در بیرون شوند. برای سلامتی شما، تمیز کردن فرش هایی که حیوانات خانگی شما در آن تردد می کنند باید به بهترین نحو انجام شود. اگر می‌پرسید چگونه می‌توان بهترین شست و شو را انجام داد، ما با خدمات تضمینی رضایت مشتری پاسخ را به شما پیشنهاد می‌کنیم. سلامتی و بهداشت به نیازهای مهم امروزی تبدیل شده است. ما با خیال راحت باکتری هایی را که می توانید از بیرون برای خود به خانه بیاورید، تمیز و نابود می کنیم.

مزایای خدمات قالیشویی

امروزه بسیاری از ما به دلیل مشغله کاری نمی توانیم زمان کافی را برای نظافت فرش اختصاص دهیم. اگرچه فرش و مبل وسایل ثابت ما هستند، اما نیاز به تمیز کردن دارند. اگرچه می ‌توانید فرش‌ هایتان را در خانه پاک کنید، اما نمی‌توان گفت که نظافت کاملی ارائه شده است. مصرف آب برای نظافت فرش الزامی است. آب هم برای تصفیه و هم برای از بین بردن کثیفی با آب استفاده می شود. هنگامی که سعی می کنید این عملیات را در خانه انجام دهید، هم مصرف زمان و هم بازتاب در قبض آب شما بسیار بالا خواهد بود.
هنگام شستن فرش در خانه صدمات نامطلوب ممکن است رخ دهد. این احتمال وجود دارد که به دلخواه تمیز نشود و همچنین خستگی مفرط. می توان گفت مزیت خدمات قالیشویی برای شما این است که پس از شست و شو با خیال راحت تحویل داده می شود و شما را از این دردسر نجات می دهد. در حالی که زمان بیشتری را برای خود اختصاص می دهید، می توانید به راحتی و با قیمتی مقرون به صرفه به تمیز کردن فرش های خود بپردازید.

pic 2 1 - بررسی تفاوت شست و شوی فرش در خانه و قالیشویی
نحوه شستن فرش در خانه و قالیشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *