شعبه شمال : 02122068880
شعبه شرق : 02188088790

شعبه مرکزی : 02166871000

شعبه جنوب : 02155436018
شعبه غرب : 02144445014

سیل و قالیشویی شهر

به جرأت می‌توان گفت که در کنار تمامی بلایای طبیعی سیل یکی از بدترین اتفاقاتی است که می‌تواند سبب بر هم ریختن زندگی انسان شود.

البته میزان خسارات ناشی از آن متفاوت است ، در برخی از شهرها این آب روان وارد خانه می‌شود و همه چیز را به هم می‌ریزد.

در چنین شرایطی فرش‌ها و موکت‌ها از جمله اصلی‌ترین بخش‌های خانه هستند که در معرض خطر، پوسیدگی و همین‌طور آلودگی قرار می‌گیرند. ازاین‌رو لازم است که برای نجات آن‌ها چاره‌ای بیندیشیم.

Polish ۲۰۲۲۰۳۰۹ ۱۷۲۶۵۵۷۵۱ 1024x1024 - سیل و قالیشویی شهر

نگه‌داری فرش‌ها پس از سیل

وقتی که فرش‌ها خیس می‌شوند به دلیل اینکه دارای تاروپود فشرده‌ای هستند آب را در خود نگاه می‌دارند و به‌مرور زمان از خود بوی بسیاری بدی را انتشار می‌دهند. بوی بد ناشی از نم فرش به دلیل وجود انواع آلودگی در آنهاست. زیرا رطوبت و گرما امکان رشد انواع قارچ را در فرش‌ها فراهم می‌کنند. و لذا بسیاری از خانه‌هایی که دچار سیل شدند و فرش‌های خیسی دارند باید حتماً به فکر خشک کردن هرچه سریع تر فرش‌های خود باشند.

 • آویزان کردن فرش در معرض جریان هوا : در صورتی که فرش را در معرض جریان هوا قرار دهید. خیلی زود خواهید دید فرش خشک خواهد شد. برای ایجاد جریان هوا میتوانید از پنکه نیز استفاده کنید.
 • قراردادن فرش مقابل آفتاب : اگرچه آفتاب گزینه فوق‌العاده‌ای برای خشک‌کردن هر چیزی است اما ممکن است باعث تغییر رنگ فرش شود.

اگر فرش در اثر سبل دچار گرد و خاک ، کثیفی یا آسیب جدی تری شده باشد، لازم است که فرش‌ها به دست قالیشویی‌ها سپرده شوند. چون نیازمند نظافت مفصل تر و یا تعمیر هستند.

قالیشویی شهر (شعبه الهیه)

قالیشویی شهر به عنوان بهترین قالیشویی در الهیه ، در راستای اقدامی انسان دوستانه و خیرخواهانه از همه قالیشویی های مناطق سیل زده میخواهد که خدماتی با هزینه مناسب تر در این ایام ارائه دهند و همچنین سرعت عملکردشان را بالا ببرند و اتیکت مخصوص استفاده کنند تا حتی اگر تعداد فرش ها زیاد بود ، فرش ها گم نشوند.

6 comments

 1. تشکر از روحیه ی نوع دوستیتون

  1. خواهش می کنم پایدار باشید

 2. در این راه موفق و موید باشید

  1. سپاسگزارم بزرگوار

 3. احسنت خدا خیرتون بده

  1. سلامت باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *