_

شعبه شمال : 02122068880
شعبه شرق : 02188088790

شعبه مرکزی : 02166871000

شعبه جنوب : 02155436018
شعبه غرب : 02144445014

قالیشویی ازگل

قالیشویی ازگل

قالیشویی شهر، با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه نظافت و شستشوی فرش در شهر تهران و منطقه ازگل شناخته شده است. با بهره‌گیری از تخصص، تعهد و رویکردهای نوین مدیریتی، این واحد در سالها صادرات فرش دستباف به کشورهای جهان را به انجام رسانده و در اداره قالیشویی شهر نقش برجسته‌ای ایفا نموده است.

هدف ما در قالیشویی شهر، در جهت تقویت و آموزش کادر مجرب، ایجاد شبکه گسترده با پشتیبانی و خدمات ویژه، به ارتقاء نقش اساسی خود در زمینه قالیشویی و ارائه خدمات نوین و مکمل متعهد است. توجه به خواسته‌ها و سلیقه شخصی مشتریان از اولویت‌های این واحد بوده و اطمینان از پاسخگویی نسبت به اعمال روش‌ها و ارائه خدمات اصلی، از اهداف اصلی قالیشویی شهر می‌باشد.

کلیک کنید: شستن موکت با دستگاه در محل چطور انجام می‌شود؟

برای دستیابی به اهداف بلند مدت، قالیشویی شهر با ترغیب و تشویق شهروندان، اقدام به راه‌اندازی یک واحد نمونه با تجربه تخصصی و رویکردهای مدیریتی نوین نموده است. هدایت و کنترل سیستماتیک، شفاف و کارا در اداره قالیشویی، با طرح‌ریزی و اجرای یک سیستم مدیریتی منطبق با نیازهای تمامی طرف‌های ذی‌نفع، امکان بهبود مستمر عملکرد و موفقیت قالیشویی شهر در ازگل را فراهم می‌سازد.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی شهر 

در کارخانه، ابتدا فرش توسط کارشناسان مجرب، کارشناسی شده، در صورت سلامت و تأیید وارد مرحله شستشو می شود .در صورت عدم تائید کارشناس و وجود عیوب در سطح فرش، عیوب و هزینه های اصلاح آن به سمع مشتری رسیده ، از تصمیم مشتری مبنی بر اصلاح و رفع آسیب دیدگی قبل از شور ، ادامه کار بدون اصلاح آسیب دیدگی با مسئولیت مشتری و یا ارجاع فرش معیوب بدون شور، آگاه می شویم.

 1.  خاک و گرد غبار و ذرات جامد از روی فرش برداشته شده، در صورت وجود گرد و خاک در مغز آن، فرش داخل خاک گیر مکانیکی قرار گرفته تا با چرخش دورانی، متن قالی از خاک تهی گردد.
 2. نگ‌های فرش از لحاظ پایداری و ثبات تست می شوند .
 3. با جاری شدن آب روان فرش را کر اسلامی داده، آبکشی می کنیم (آبکشی از پشت و روی فرش الزامی است)
 4. برای از بین بردن لکه های غیر پایدار و چربی های رونده،فرش با یک ماده شوینده، ملایم شسته می شود.
 5.  لکه های پایدار در این مرحله نمایان و آشکار می شوند .
 6. همزمان ریشه ها به آرامی شستشو می شوند.
 7.  شستشوی کامل فرش با استفاده از مواد شوینده استاندارد آغاز و پس از خاتمه، مجدداً آبکشی انجام می گیرد.

تیم ما در قالیشویی شهر، با طراحی یک برنامه بلند مدت در صدد بوده و هستیم تا با تقویت و آموزش کادر مجرب و ایجاد شبکه ای گسترده با پشتیبانی و خدمات ویژه نسبت به ارتقای نقش مهم خود، متعهدانه اقدام نماییم، لذا در جهت تحقق این اهداف ارزشمند، خواست و سلیقه شخص شما در اولویت بوده و پاسخگو بودن نسبت به اعمال روش ها و نوع خدمات اصلی تفکیک ناپذیر از اهداف ما می باشد.

 

خدمات تیم قالیشویی ازگل 2 - قالیشویی ازگل

خدمات تیم قالیشویی ازگل

شستشو اصولی انواع فرش: قالیشویی شهر در ازگل فرش‌های شما را در ابتدا کارشناسی و دسته بندی کرده و در صورت سلامت فرش با مدرن‌ترین متد و با کیفیت‌ترین شوینده اقدام به شستشوی  انواع فرش‌های ماشینی، دستبافت، و ابریشمی شما می‌کند.

مبلشویی و خشکشویی مبلمان: قالیشویی شهر با مجهزترین و کامل‌ترین تجهیزات شستشو و با کیفیت‌ترین مواد شوینده آماده ارائه خدمات مبل‌شویی در محل شماست.

 • خشکشویی انواع مبلمان های چرمی.
 • خشکشویی انواع مبلمان میکروفیبر، راحتی، استیل.
 • خشکشویی انواع خوشخواب های تک نفره و دو نفره.
 • خشکشویی انواع مبلمان اداری، سالن های همایش، سینما و …

رفوگری، عملیات جانبی فرش: عملیاتی که به نوعی در تکمیل و یا رفع نواقص فرش انجام می شود زیر مجوعه ی رفوگری و عملیات تکمیلی فرش می‌باشد. معمولاً پس از اتمام بافت و یا شستشو فرش، برخی عملیات و اقدامات لازم جهت حفظ بیشتر سلامتی فرش و حتی بر طرف نمودن برخی از معایب صورت می گیرد.

 • نوبت دهی و پیگیری سفارشات بصورت آنلاین و تلفنی
 • پاسخ گویی تلفنی ۲۴ ساعته
 • انجام پروسه براق شویی در تمام فرش ها
 • ارائه فاکتور کامپیوتری و رسمی
 • دستگاه های تمام اتوماتیک همراه با بهترین متریال شستشو

نظافت و لکه گیری فرش: قبل از شستن فرش نیاز از لکه‌های قدیمی و یا لکه‌هایی که به عمق فرش نفوذ کرده‌اند از بین بروند. قالیشویی شهر در محدوده ازگل بصورت کاملا تخصصی عملیات لکه گیری فرش قبل از شستشو را انجام می‌دهد.

خدمات تکمیلی ترمیم و بافت ریشه‌های فرش: پس از اجرای موفقیت آمیز طرح تحویل فرش بصورت لول با روکش پلاستیکی و طرح تحویل فرش های شسته شده بدون چروک که برای اولین بار توسط قالیشویی شهر به مرحله اجرا گذاشته شد،که با استقبال پرشور شما شهروندان محترم روبه رو گشت اینک مفتخریم حاصل سالها تلاش و کوشش، تحقیق و تفحص ،تجربه و تبحر خود را در قالب طرحی نو، جامع و ماندگار جهت حفظ سلامت و کیفیت فرش های شما اعلام نمائیم.

 • بافت ریشه‌های زیبا و سفید رنگ انواع فرش‌های دستبافت ابریشمی و ماشینی
 • ارایه بهترین خدمات زیبایی فرش
 • ترمیم بافت آسیب دیده و نظم در الیاف فرش

خدمات تکمیلی آرایشی پروسه ی است که توسط متخصصین ماهر و با تجربه روی فرش‎ ضمن‌ها صورت می‌گیرد تا  حفظ سلامت و کیفیت ،با ظاهری زیبا در فضای خانه و مورد تائید شما صاحبان فرش قرار گیرد.

اینک به پاس قدردانی و سپاس از حسن انتخاب شما مشتریان گرامی بر آن شدیم تا این پروسه را بدون استثناء به روی تمامی فرشهای خانگی نیز اجرا نمائیم، تا ضمن حفظ سلامت و کیفیت فرش شما، خود را توانمند و قالیشویی شهر در محدوده ازگل را به عنوان عرضه کننده اولین ها معرفی نمائیم.

ارزان ترین قالیشویی در ازگل

قالیشویی شهر در منطقه ازگل به عنوان یک قالیشویی خوب و خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب و اصولی شناخته شده است. مشتریان معمولاعلاوه با کیفیت و خدمات خوب نظافتی،  برای انتخاب یک قالیشویی معتبر و ارزان، اهمیت زیادی به ارزیابی قیمت خدمات می‌دهند. کارخانه قالیشویی شهر با بیش از دو دهه تجربه، به شما تضمین می‌کند که با ارائه خدمات با کیفیت عالی همراه با قیمت مناسب، انتخاب مناسبی برای شستشوی قالی‌ها خواهید داشت. قیمت خدمات قالیشویی به عوامل متعددی چون اندازه، جنس، نوع و وضعیت قالی، روش شستشو و… وابسته است که مشتریان می‌توانند با مقایسه اطلاعات از منابع مختلف، از جمله سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی، به بهترین تصمیم در انتخاب قالیشویی برسند.

هرچند قیمت مهم است، اما مشتریان نیز به کیفیت خدمات توجه دارند. ارزش و نوع قالی باید با قیمت ارائه شده هماهنگ باشد. برای قالی‌های با ارزش، تجربه و کارکرد قالیشویی اهمیت دارد حتی اگر قیمت آنها بیشتر باشد. به عبارت دیگر، توازن بین کیفیت و قیمت برای مشتریان اهمیت دارد تا به بهترین تصمیمات در انتخاب قالیشویی برسند.

 

ارزان ترین قالیشویی در ازگل - قالیشویی ازگل

سخن نهایی

اگر قصد دارید که بهترین خدمات را از بهترین قالیشویی ازگل دریافت کنید می‌توانید همین الان سفارش خود را ثبت کنید تا فرش های خود را مثل روز اول از ما تحویل بگیرید.

سوالات متداول

 1.  چه نوع فرش‌هایی را می‌توان در قالیشویی شست؟
  برای شستشوی انواع فرش می‌توانید از قالیشویی ازگل استفاده کنید مانند فرش‌های ماشینی، فرش‌های دستبافت، فرش‌های ابریشمی، فرش‌های پشمی و فرش‌های گل ابریشم.
 2.  هزینه شستشوی فرش در قالیشویی ازگل چقدر است؟
  هزینه شستشوی فرش به عوامل مختلفی از جمله نوع فرش، جنس فرش، ابعاد فرش و نوع شستشو بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *