شعبه شمال : 02122068880
شعبه شرق : 02188088790

شعبه مرکزی : 02166871000

شعبه جنوب : 02155436018
شعبه غرب : 02144445014

شستشوی اصولی فرش و قالیچه

شستشوی اصولی فرش و قالیچه

شستشوی اصولی فرش و قالیچه می تواند کمی پیچیده تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید، تکنیک های خاصی در شستشوی استاندارد فرش و قالیچه وجود دارد، مهم است که برای شستشوی اصولی فرش و قالیچه از طریق یک قالیشویی معتبر اقدام کنید، در ادامه به دغدغه شما در رابطه با شستن مناسب فرش و قالیچه ها اشاره می کنیم.

نکات مهم در زمینه شستشوی اصولی فرش و قالیچه

شستشوی اصولی فرش و قالیچه به رعایت عوامل زیر بستگی دارد و با ثبت سفارش و سپردن قالی و قالیچه ها به قالیشویی شهر می توانید از بهترین قالیشویی استفاده کنید:

 • پاک کننده ها: انتخاب مواد شوینده می تواند به میزان قابل توجهی بر تمیزی و ماندگاری فرش تاثیر بگذارد، توجه به این نکته مهم است که اثربخشی هر ماده پاک کننده به فرمولاسیون و مناسب بودن آن برای الیاف و لکه های فرش بستگی دارد، قالیشویی شهر با بررسی میزان کثیفی فرش و قالیچه، از بهترین و مناسب ترین ماده شوینده استفاده می کند.
 • شستشوی عمیق: شستشوی سطحی برای پاک کردن کامل کثیفی و لکه از روی فرش کافی نیست و آلودگی ها بعد از چند مدت، خود را نشان می دهند. تکنیک‌های شستشوی عمیق، مانند استفاده از بخار و اعلاشویی، می‌توانند به عمق الیاف فرش برسند تا کثیفی و آلرژن‌ها از فرش خارج شوند.
  ا دقت بالا در شستشوی اصولی قالی و قالیچه: صرف زمان برای تمیز کردن کامل فرش بسیار مهم است، قالیشویی شهر از تکنیک‌های فوق العاده ای برای شستشوی حرفه ای استفاده می کند.
 • زمان خشک شدن: خشک کردن مناسب پس از شستشوی فرش برای جلوگیری از رشد کپک ضروری است. جریان هوای کافی، تهویه و استفاده دستگاه های پیشرفته می تواند به تسریع فرآیند خشک کردن کمک کند.

توجه به این نکته ضروری است که قالیشویی های حرفه ای اغلب دانش و تجربه زیادی در استفاده از تکنیک ها و تجهیزات شستشوی اصولی دارند. مشاوره با کارشناسان قالیشویی شهر می تواند به شما در شستشوی اصولی فرش و قالیچه کمک کند.

2 1 - شستشوی اصولی فرش و قالیچه

مزایای شستشوی اصولی فرش و قالیچه در قالیشویی شهر

شستشوی اصولی فرش و قالیچه، یک فرایند مهم و حرفه ای می باشد که نیاز به بررسی و توجه دقیق دارد، در گذشته معمولاً با استفاده از روش‌های سنتی در منزل انجام می‌شد، اما شایان ذکر است که روش‌ها و تجهیزات قالیشویی شهر می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر طول عمر و جذابیت فرش داشته باشد.
وقتی فرش ها به طور حرفه ای شسته نشده و از تجهیزات تخصصی استفاده نشود، به طور بالقوه می تواند عمر مفید آنها را کاهش دهد. دستگاه ها و ابزارهای مدرن مورد استفاده در قالیشویی حرفه ای می توانند از اثرات منفی شستشوی نادرست مانند آسیب به الیاف یا نظافت ناقص جلوگیری کنند.
با سپردن این کار به متخصصان ما می‌توانید، پس از شستشوی اصولی فرش و قالیچه توسط قالیشویی شهر، حسابی لذت ببرید و شگفت زده شوید، فقط کافی است که یک بار از خدمات ما استفاده کنید.

مراحل کلی انجام شستشوی اصولی فرش و قالیچه در قالیشویی شهر

1. ثبت سفارش به صورت تلفنی و یا به صورت آنلاین از طریق واتس اپ و فرم تماس سایت
2. تیم حمل و نقل قالیشویی شهر به محل شما اعزام و فرش ها را از شما عزیزان تحویل می گیرند.
3. فرش های شما با مدرن ترین دستگاه ها شستشو و آبگیری شده و در گرمخانه های گازی خشک می شوند.
4. فرش ها به صورت رول و اتو شده و در کاورهای مخصوص تحویل مشتریان عزیز می گردد.

3 1 - شستشوی اصولی فرش و قالیچه

جمع بندی

شستشوی اصولی فرش و قالیچه توسط شما، فرآیند سخت و دشواری است ولی با توجه به امکانات و تجربه بالای ما در قالیشویی شهر می توانید با ما تماس بگیرید تا بدون دغدغه، تمیز ترین و جذاب ترین فرش را بعد از شستشو تحویل بگیرید.

سوالات متداول

 1. شستشوی اصولی فرش و قالیچه در منزل امکان پذیر است؟
  بله شما می توانید این کار را در منزل انجام دهید ولی طبق تجربه ما، بهتر است که برای افزایش طول عمر فرش ها، این کار را توسط قالیشویی های معتبر انجام دهید.
 2. فرآیند ثبت سفارش برای شستشوی اصولی فرش و قالیچه توسط قالیشویی شهر چگونه است؟
  ثبت سفارش، دریافت فرش، شستشوی فرش، تحویل فرش
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *